COREL DRAW LİSANSLARI EN UCUZ BİZDE HEMEN ALIN - SINIRLI SAYIDA!

0850 840 8574 0312 911 2365 05453350445

En Ucuz Corel Draw x6, X7 Lisans Fiyatları

Merhaba değerli müşterilerimiz, sizler için piyasalarda en uygun fiyatlı, orjinal ürünlerin satışına devam ediyoruz. En Ucuz Corel Draw x6, X7 Lisans Fiyatları ile satış operasyon ağımızı geliştirmek, sizlere yanlış fiyat politikası uygulayan ve kandırmaya yönelik “TRYOUT” lisans satışı yapan firmaları belirlemek için bu uygulamaya geçtiğimizi belirtiriz.

Fiyatlarımız Kampanyalı Fiyatlardır. 31 Ağustos 2015 Tarihine Kadar Geçerlidir.

No. Ürün Adı. Kullanıcı Sayısı. Fiyatı. Sipariş Linki.
1 Corel Draw X6* 3 Kullanıcı 1320usd+kdv Sipariş Ver
2 Corel Draw X7** Tek Kullanıcı 870usd+kdv Sipariş Ver
3 Corel Draw X7*** 3 Kullanıcı 1450usd+kdv Sipariş Ver

*Stoklarla Sınırlıdır
**31 Ağustos tarihine Kadar Geçerlidir.
***Sadece İngilizce Seçeneği Mevcuttur.

 

Corel Draw Nedir? Ne için kullanılır?

Corel Draw, mühendislik, mimarlık, matbaacılar ve grafik illüstrasyon ile uğraşan herkes için geçerli bir yazılımdır. Bu yazılım sayesinde kolayca düzenlemelerinizi yapabilirsiniz. CorelDRAW vektör tabanlı bir grafik tasarım programıdır.Genel olarak baskı grafiğinde kullanılır.Özellikle masaüstü yayıncılıkta,dijital baskı,maatba,tekstil,tabela,dış cephe kaplama gibi alanların tasarımın da en çok tercih edilen programlardan biridir. Programlardan biridir dedim çünkü diğer vektör tabanlı grafik tasarım programları da var. Freehand,Illustrator ve Indesign(genel olarak sayfa mizanpajında kullanılır) en popüler ve köklü diger vektör programlarından bir kaçıdır.

corel-draw-x7-keygen-free

corel draw fiyatları, en ucuz sistemiki’den alınır

 

Corel Draw’ın Orjinal Lisansına Sahip Olduğunu Nasıl Anlarım?

İşte günümüzdeki en büyük sorun burada başlamaktadır. Kırık programlarda keygen generator dediğimiz bir uygulama mevcuttur. Bu sayede lisans mantığını yazılımcılar tarafından kırılıp, yasal olmayan şekilde çoğaltılmaktadır. Bu sayede diğer kullanıcılarda mağdur olduğu aşikardır.

Bunun önüne geçme şansınız ancak dongle keyler ile olabilir, fakat bu dongle keylerde zamanla yazılımcılar tarafından kırılmakta ve kaçak kullanım şeklinde piyasaya sürülmektedir. İşte en büyük problem burada başlamaktadır.

Corel Draw lisansları standalone lisans ve yıllık lisans olarak sizlere sunulmaktadır. Bunlardan dilerseniz projeniz süresince kullanmak için daha uygun fiyatlı olan yıllık abonelik lisansını alabilir. Yada ömürboyu kullanmak isterseniz standalone lisansları tercih edebilirsiniz.

Corel Draw Lisans fiyatları sadece orjinal ürünler için kullanılabilir.

Hızlı Kargo
Güvenli Ödeme
Canlı Destek
K.Kartına 6 Taksit


Copyright ® Sistemİki Uluslararası, TURKEY Türk Bayrağı
Powered By Sistemiki Elektronik