COREL DRAW LİSANSLARI EN UCUZ BİZDE HEMEN ALIN - SINIRLI SAYIDA!

0850 840 8574 0312 911 2365 05453350445

Demirtepe Bilgisayar – Kızılay – Sıhhıye Bilgisayar Tamiri Bakım Onarımı

Merhaba değerli müşterilerimiz, demirtepe bilgisayarkızılay – sıhhıye’de bilgisayarcıbilgisayar tamiri bakımı onarımı konusunda destek isterseniz her zaman yanınızdayız. Bu sayede yapacağınız tüm işlemlerde rahatlıkla servis hizmetinizi alabilir, yaptığınız işlemleri kendiniz de takip edebilirsiniz. Yaptığımız tüm işlerde kurumsal memnuniyetinizi düşünüyoruz. Entegrasyon sağlanan müşterilerimize yerinde servis hizmetlerinin yanında-kullanılabilir çözümler sunuyoruz. Demirtepe-sıhhıye-kızılay çevresinde ve tüm Ankara’da sizlere bilgisayar tamiri bakımı onarımı konularında hizmet verebiliyoruz.

Sistemİki Elektronik olarak bilgisayarlarınızı yerinde tamir etmekteyiz. Sadece yerinde tamir servisi hizmetimizin yaptığımız işlerde kolayca halletmemizi donanım değişikliği gerektiğinde ertesi gün servis prensibiyle hizmetlerimizi sağlıyoruz.

bilgisayar-tamir-kursu

demirtepe bilgisayar

Demirtepe bilgisayar tamiri bakımı onarım firmalarının çok fazla olması takipçilerimizi artırmaktadır. İşimizin 16 yıllık tebrübe kanalı burada devreye girmekte ve rahatlıkla sizlere güzel bir ortam sunabilmekteyiz. Web sitelerimizde barındırdığımız birçok altyapıyı desteklemeye – ağ ve profesyonel sistem – kablolama – veri transferleri – server sistemleri uzmanlık alanlarımızın bazılarıdır.

Aynı zamanda Bilgisayar Yazılımı konusunda da hizmet verebilmekteyiz. Corel Draw, Microsoft Office, Adobe , Logo Muhasebe gibi bir çok programın ve UPS Tunçmatik – Tplink gibi firmalarında aynı zamanda Avast Antivirüs – Veri Kurtarma ve Vodafone SüperNet İnternet gibi firmalarında bayilikleri tarafımızda bulunmaktadır.

Çevre birimleri, yazıcı, tarayıcı, kart okuyucu gibi ek birimlerinde kurulumları, tasarımlarını yapabilmekteyiz. Buna ek olarak web tasarımı – grafik tasarımı – kartvizit – afiş – broşür- magnet tasarımı  gibi tüm tasarımları da firmamızın kurumsal hizmetlerinde değerlendirilebilir.

surround-21

Demirtepe Bilgisayar ve Kurumsal Hizmetler Satışı Nasıl Yapılır?

Web sitemizden oluşturacağınız sorgulama veya iletişim formlarını doldurarak bilgisayar ve diğer kurumsal hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz. Ekibimizin tüm işlemleri yapabilmeye yetkisi bulunmaktadır. Rahatlıkla hizmetleri sağlayabilirsiniz. Buna ek olarak sipariş verdiğinizde kurumsal bir firma ile çalışmanın rahatlığını yaşayabilirsiniz. Sistemİki Elektronik olarak markamızın tescili, yaptığımız işin kalitesi ve müşteri memnuniyetimizin ön planda olması size ve bize avantajlar kazandırır. Firmanızda bulunan tüm elektronik altyapısını kurmanızda uygun fiyatlarımızla yardımcı olabiliriz.

Yapacağınız tüm işlem bize ulaşın bölümünden servis mailini doldurmak yada irtibat bilgilerimizden bizlere ulaşmak olacaktır. Çalıştığımız ve bize güvenen firmaların çokluğu bize avantaj sağlarken sizlerin de işlemlerinizi kolayca halledelim.

 

Hızlı Kargo
Güvenli Ödeme
Canlı Destek
K.Kartına 6 Taksit


Copyright ® Sistemİki Uluslararası, TURKEY Türk Bayrağı
Powered By Sistemiki Elektronik