COREL DRAW LİSANSLARI EN UCUZ BİZDE HEMEN ALIN - SINIRLI SAYIDA!

0850 840 8574 0312 911 2365 05453350445

Corel Draw X7 Lisans Satışı

Ürün Fiyatı:

Teklif İsteyiniz


Markası: Sistemİki Elektronik® Uluslararası

Ürün Distribütörü: Yurtiçi/Yurtdışı üretimi Sistemİki Uluslararası®tarafından sağlanmaktadır.

CorelDRAW Graphics Suite X7, yeni sürümü nihayet çıktı grafik alanında en iyi yazılımlarından biri olan CorelDRAW Graphics Suite X7 satın al ile yaratıcılık ve tasarımı bir arada buluşturuyor, tasarım ve projelerinizi kolayca yapıp iş akılınızı hızlandırabileceksiniz Not...

CorelDRAW Graphics Suite X7, yeni sürümü nihayet çıktı grafik alanında en iyi yazılımlarından biri olan CorelDRAW Graphics Suite X7 satın al ile yaratıcılık ve tasarımı bir arada buluşturuyor, tasarım ve projelerinizi kolayca yapıp iş akılınızı hızlandırabileceksiniz Not: Unutmadan söyleyelim adobe ürünleri ilede uyumludur. Ürünlerimizi tek link indirebilirsiniz. Yada CD olarak satın alabilirsiniz.Corel draw, yeni nesil ürünlerinde adobe illustratör ile çalışmalarınızı açabilir, görüntüleyebilir, yazdırabilirsiniz. Herhangi bir bozulma problemi yaşamazsınız.

Sipariş Verin! – Hemen size dönüş yapalım! %100 Güvenli – Yetkili Satıcı

Kapsamlı grafik tasarım yazılımı

Yeni taze görünümü, yeni olmazsa olmaz araçları ve önemli geliştirmeleriyle CorelDRAW Graphics Suite X7, sizi yeni yaratıcılık olanaklarının dünyasına taşıyor. Doğal iş akışınızı yansıtan çok sayıda yeni çalışma arayüzü tasarladık, böylece her şey ihtiyaç duyduğunuz an elinizin altında olacak. Grafik veya sayfa tasarımı yaparken, fotoğrafları düzenlerken veya web sitesi hazırlarken, bu komple grafik tasarım yazılımı paketi kendi tarzınızda tasarlamanızda yardımcı olacak.
Şimdiye kadar ki en sezgisel CorelDRAW

Hemen başlayın ve kolaylıkla devam edin

Daha hızlı ve verimli çalış
Yeni tasarlanmış, tamamen özelleştirilebilir arayüzle, yetenek düzeyinize göre çalışma ortamınızı seçin, böylece her şey sizin ihtiyaçlarınıza göre yerleştirilir. Çalışma ortamınızı Adobe Photoshop veya Illustrator gibi görünecek şekilde düzenleyebilirsiniz, böylece Creative Suite kullanıcıları kolaylıkla adapte olabilirler.

Yaratıcılık ve güvenle tasarla

Logo, gazete, web grafikleri, reklam panoları, araba giydirme tasarımı veya tamamen yeni bir şeyler oluştururken, çok çeşitli grafik tasarım ve fotoğraf düzenleme araçlarıyla donanmış olacaksınız. Yeni gelişmiş dolgu ve şeffaflık seçenekleri, projelerinizin görünümü konusunda büyük ölçüde kontrol sağlayacak — desenlerle yapabilecekleriniz konusunda tek sınır gökyüzü!

Deneyimlerinizi paylaşın ve genişletin

CorelDRAW programını daha verimli kullanabilmeniz ve yeni özellikleri tanıyabilmeniz için çok sayıda eğitim materyali oluşturduk. Vektörel, biteşlem ve degrade dolgularını paylaşabileceğiniz, bütünleşik Content Exchange üzerinden Corel kullanıcılarının oluşturduğu içeriklere erişerek tasarımınızı taze tutun. İlham alın, kendi tasarımlarınızı sunun ve en çok beğendiklerinizi oylayın.

Banka Adı (Komisyon Oranları) 3 Taksit 6 Taksit 9 Taksit
TEK ÇEKİM YOK YOK YOK
BONUS %1,5 %2,89 %4,65
WORLD %1,5 %2,89 %4,65
PARAF %1,5 %2,89 %4,65
AXESS 0 0 0
MAXİMUM %1,5 %2,89 %4,65
CARD FİNANS %1,5 %2,89 %4,65
HSBC %1,5 %2,89 %4,65
Hızlı Kargo
Güvenli Ödeme
Canlı Destek
K.Kartına 6 Taksit


Copyright ® Sistemİki Uluslararası, TURKEY Türk Bayrağı
Powered By Sistemiki Elektronik