COREL DRAW LİSANSLARI EN UCUZ BİZDE HEMEN ALIN - SINIRLI SAYIDA!

0850 840 8574 0312 911 2365 05453350445

Corel Draw X7 Graphic Suite Lisans Fiyatı – Satın Al

Ürün Fiyatı:

Teklif İsteyiniz


Markası: Sistemİki Elektronik® Uluslararası

Ürün Distribütörü: Yurtiçi/Yurtdışı üretimi Sistemİki Uluslararası®tarafından sağlanmaktadır.

Yeni taze görünümü, yeni olmazsa olmaz araçları ve önemli geliştirmeleriyle Corel Draw X7, sizi yeni yaratıcılık olanaklarının dünyasına taşıyor. İster yeni isterse deneyimli bir tasarımcı olun, CorelDRAW® Graphics Suite X7 güvenebileceğiniz grafik tasarımı yazılım çöz...

Yeni taze görünümü, yeni olmazsa olmaz araçları ve önemli geliştirmeleriyle Corel Draw X7, sizi yeni yaratıcılık olanaklarının dünyasına taşıyor. İster yeni isterse deneyimli bir tasarımcı olun, CorelDRAW® Graphics Suite X7 güvenebileceğiniz grafik tasarımı yazılım çözümüdür. Zengin içerikli ortamı, profesyonel grafik tasarım, fotoğraf düzenleme ve Web sitesi tasarım yazılımlarıyla, stilinizi ve yaratıcılığınızı ifade etmenizi sağlayacak sonsuz seçenek sunuyor.

Doğal iş akışınızı yansıtan çok sayıda yeni çalışma arayüzü tasarladık, böylece her şey ihtiyaç duyduğunuz an elinizin altında olacak. Grafik veya sayfa tasarımı yaparken, fotoğrafları düzenlerken veya web sitesi hazırlarken, bu komple grafik tasarım yazılımı paketi kendi tarzınızda tasarlamanızda yardımcı olacak.

Kapsamlı grafik tasarım yazılımı

Dahili yardım, eğitim videoları ve profesyonelce tasarlanan şablonlarla kendinizi hemen evde hissedin. Sonra, çekici logolardan ve tabelalardan özel Web sitelerine, Web grafiklerine, panolara, araba çıkartmalarına, elilanlarına, her şeyi güvenerek tasarlayın. Gerçek tasarım stilinizi gösterin

 

  • Profesyonel grafik tasarım yazılımı
  • Gelişmiş belge stilleri
  • Yeni dahili özel renk harmonileri
  • Güçlü sayfa tasarım araçları
  • Yeni web sitesi tasarım yazılımı
  • 64-bit desteği

Şimdiye kadar ki en sezgisel Corel Draw X7 !!!
Konsept tasarımından üretime, Corel Draw X7 kendi tarzınızda çalışmanıza yardım edecek. Yeni Quick Start seçeneğiyle hemen çalışmaya başlayın. Ayrıca binlerce yüksek kalitede resim, yazıtipi, şablon, clipart ve dolguyla, çok kısa sürede baskı ve web için tasarımlarınızı oluşturacaksınız.
Daha hızlı ve verimli çalış
Yeni tasarlanmış, tamamen özelleştirilebilir arayüzle, yetenek düzeyinize göre çalışma ortamınızı seçin, böylece her şey sizin ihtiyaçlarınıza göre yerleştirilir. Çalışma ortamınızı Adobe Photoshop veya Illustrator gibi görünecek şekilde düzenleyebilirsiniz, böylece Creative Suite kullanıcıları kolaylıkla adapte olabilirler.

Yaratıcılık ve güvenle tasarla
Logo, gazete, web grafikleri, reklam panoları, araba giydirme tasarımı veya tamamen yeni bir şeyler oluştururken, çok çeşitli grafik tasarım ve fotoğraf düzenleme araçlarıyla donanmış olacaksınız. Yeni gelişmiş dolgu ve şeffaflık seçenekleri, projelerinizin görünümü konusunda büyük ölçüde kontrol sağlayacak — desenlerle yapabilecekleriniz konusunda tek sınır gökyüzü!
Deneyimlerinizi paylaşın ve genişletin
Corel Draw X7 programını daha verimli kullanabilmeniz ve yeni özellikleri tanıyabilmeniz için çok sayıda eğitim materyali oluşturduk. Vektörel, biteşlem ve degrade dolgularını paylaşabileceğiniz, bütünleşik Content Exchange üzerinden Corel kullanıcılarının oluşturduğu içeriklere erişerek tasarımınızı taze tutun. İlham alın, kendi tasarımlarınızı sunun ve en çok beğendiklerinizi oylayın.

Banka Adı (Komisyon Oranları) 3 Taksit 6 Taksit 9 Taksit
TEK ÇEKİM YOK YOK YOK
BONUS %1,5 %2,89 %4,65
WORLD %1,5 %2,89 %4,65
PARAF %1,5 %2,89 %4,65
AXESS 0 0 0
MAXİMUM %1,5 %2,89 %4,65
CARD FİNANS %1,5 %2,89 %4,65
HSBC %1,5 %2,89 %4,65
Hızlı Kargo
Güvenli Ödeme
Canlı Destek
K.Kartına 6 Taksit


Copyright ® Sistemİki Uluslararası, TURKEY Türk Bayrağı
Powered By Sistemiki Elektronik