COREL DRAW LİSANSLARI EN UCUZ BİZDE HEMEN ALIN - SINIRLI SAYIDA!

0850 840 8574 0312 911 2365 05453350445

Corel Draw X7 Full Lisans İndir, Download

Standart Resim

Merhaba değerli müşterilerimiz, Corel Draw X7 Full Lisans İndir, Download linkini web sitemizden dilerseniz indirebilirsiniz. 30 Günlük demo sürümü ile kullanabilir ve e-Ticaret sitemizden ürün ile alakalı detaylı bilgi alabilirsiniz.

Corel Draw X7 Graphic Suite’in bazı özellikleri:  Yeni taze görünümü, yeni olmazsa olmaz araçları ve önemli geliştirmeleriyle CorelDRAW Graphics Suite X7, sizi yeni yaratıcılık olanaklarının dünyasına taşıyor. Doğal iş akışınızı yansıtan çok sayıda yeni çalışma arayüzü tasarladık, böylece her şey ihtiyaç duyduğunuz an elinizin altında olacak. Grafik veya sayfa tasarımı yaparken, fotoğrafları düzenlerken veya web sitesi hazırlarken, bu komple grafik tasarım yazılımı paketi kendi tarzınızda tasarlamanızda yardımcı olacak.

 

Hemen başlayın ve kolaylıkla devam edin

Konsept tasarımından üretime, CorelDRAW Graphics Suite X7 kendi tarzınızda çalışmanıza yardım edecek. Yeni Quick Start seçeneğiyle hemen çalışmaya başlayın. Ayrıca binlerce yüksek kalitede resim, yazıtipi, şablon, clipart ve dolguyla, çok kısa sürede baskı ve web için tasarımlarınızı oluşturacaksınız.

Daha hızlı ve verimli çalışın

Yeni tasarlanmış, tamamen özelleştirilebilir arayüzle, yetenek düzeyinize göre çalışma ortamınızı seçin, böylece her şey sizin ihtiyaçlarınıza göre yerleştirilir. Çalışma ortamınızı Adobe Photoshop veya Illustrator gibi görünecek şekilde düzenleyebilirsiniz, böylece Creative Suite kullanıcıları kolaylıkla adapte olabilirler.

Yaratıcılık ve Zeka Hepsi Corel Draw X7’de

Logo, gazete, web grafikleri, reklam panoları, araba giydirme tasarımı veya tamamen yeni bir şeyler oluştururken, çok çeşitli grafik tasarım ve fotoğraf düzenleme araçlarıyla donanmış olacaksınız. Yeni gelişmiş dolgu ve şeffaflık seçenekleri, projelerinizin görünümü konusunda büyük ölçüde kontrol sağlayacak — desenlerle yapabilecekleriniz konusunda tek sınır gökyüzü!

Deneyimlerinizi Genişletin

CorelDRAW programını daha verimli kullanabilmeniz ve yeni özellikleri tanıyabilmeniz için çok sayıda eğitim materyali oluşturduk. Vektörel, biteşlem ve degrade dolgularını paylaşabileceğiniz, bütünleşik Content Exchange üzerinden Corel kullanıcılarının oluşturduğu içeriklere erişerek tasarımınızı taze tutun. İlham alın, kendi tasarımlarınızı sunun ve en çok beğendiklerinizi oylayın.

Hızlı Kargo
Güvenli Ödeme
Canlı Destek
K.Kartına 6 Taksit


Copyright ® Sistemİki Uluslararası, TURKEY Türk Bayrağı
Powered By Sistemiki Elektronik