COREL DRAW LİSANSLARI EN UCUZ BİZDE HEMEN ALIN - SINIRLI SAYIDA!

0850 840 8574 0312 911 2365 05453350445

Corel Draw X7 31 Ekim’e Kadar 100$ İndirimli

“Corel Draw” Yeni ürünlerini piyasaya çıkarmaya devam ederken, bir yandan da yazılımları ile alakalı yasal olmayan kullanımları temizlemeye başladı. Bu sayede müşterilerine cazip fiyatlar öneren corel draw x7 graphics suite adlı ürününü oldukça teşvik edici programlar ile tamamlamaktadır.

Tek kullanıcılı lisans alın, 100 usd indirim kazanın!

Corel Company şirketi tek kullanıcılara yönelik indirimleri sizlere sunuyor. 100 usd yaklaşık 300 tllik bir geri ödeme ile sizlere cazip bir fiyat avantajı sunmaktadır. Corel Draw X7 Graphics Suite içerisinde yer alan tüm programları kullanabileceksiniz. Bu programların tamamı full sürümlüdür. Bu sayede istediğiniz şekilde ürünlerinizi lisanslayabileceksiniz. Ticari ofisinde ürün kullanan müşterilerimiz, corel draw x6 içerisinde ödemesini corel.com’dan yapabilmektedirler. Fakat herhangi bir destek alamamaktadırlar. Dilerseniz daha uygun fiyatlı olarak kutusuz temin edebilmeniz için single lisans modelleri de mevcuttur.

Corel Draw Graphics Suite

Corel Draw Graphics Suite X7

Lisansları Nasıl Alabiliriz?

Eğer commercial yani ticari bir sürüm kullanıyorsanız mutlaka ve mutlaka fatura alabileceğiniz bir adres olmalıdır. Aksi taktirde corel draw için yasal yükümlülükleri yerine getirmiyor veya ispatlayamıyorsunuz demektir. Eğer hakkınızda yasal bir işlem uygulanmaya başladıysa mutlaka ve mutlaka yetkili bir satıcı ile görüşmeniz gereklidir. Bu sayede alacağınız lisansların distribütör ve sağlayıcı tarafında hakkınızda başlatılan lisanslardan kurtulmuş olmanız anlamına gelecektir.

Corel draw x7 yetkin bir Vektörel Grafik-Çizim programıdır. Birçok versiyonu ve geliştiricisi bulunan bu ürünlerin genel olarak dağıtımını bizler yapabilmekteyiz. Şöyleki tek bir sağlayıcı üzerinden sizlere yeterli şekilde dağıtım ve lisans paylaşımı yapabiliyoruz. Mutlaka ve mutlaka fiyat almayı unutmayınız. Corel Programını eğer isterseniz evinizde ve işyerinizde kullanabilirsiniz. Yasal olarak almış olduğunuz ürünlerin kopyasını kesinlikle bir başkasına vermeyin. Eğer aynı ip üzerinde birden fazla bilgisayarda tespit edilirse bu otomatik olarak lisansınızın iptal edilmesine kadar devam eden bir süreç olacaktır. Buda kimsenin istemediği, lisansınızın durdurulması veya askıya alınması işlemine sebep olacaktır. Yaptığınız tüm kurulumlarda tarafımıza bilgi verirseniz aynı şekilde ürün güncelleştirmesi yapılabilecektir.

Corel draw lisans fiyatı sormak, lisans almak, corel lisans fiyatlarını öğrenmek isterseniz mutlaka bizimle irtibata geçiniz. Bu sayede en uygun fiyatta yazılımlarınızı satın alabilirsiniz.

Bu yazı tarafından tarihinde yazılmıştır.

Etiketler: , , , , , ,

Hızlı Kargo
Güvenli Ödeme
Canlı Destek
K.Kartına 6 Taksit


Copyright ® Sistemİki Uluslararası, TURKEY Türk Bayrağı
Powered By Sistemiki Elektronik