COREL DRAW LİSANSLARI EN UCUZ BİZDE HEMEN ALIN - SINIRLI SAYIDA!

0850 840 8574 0312 911 2365 05453350445

Corel Draw X6 – X7 – X8 İndirimli Ticari Lisans Fiyatları

Corel Draw lisans fiyatları Ankara’da hizmet veren Sistemİki tarafından Yetkili Satıcısı olarak Corel Draw X6 – X7 – X8 İndirimli Ticari Lisans Fiyatları satışını yapabilmektedir. Firmamızdan yapacağınız alımların tamamı ticari olarak geçerli olan ve BSA tarafından gerekli görülen yazılımları içermektedir. Firmamızdan “çakma, kırık, warez, download, indir, serial” gibi ürünleri temin edemezsiniz.

Firmamız yaklaşık 10 adet yazılım firmalarının direkt olarak yetkili satıcısıdır. Yetkili satıcı olarak Corel Draw Fiyatları konusunda müşterilerimize tam ve kesintisiz destek sunabilmekteyiz. Kusursuz hizmetimizin getirdiği sorumluluk ve bilinç ile hızlı ve kolay çözümler üretilebilmektedir.

Corel Draw X6 lisans fiyatı artık Türkiye’de satışı kalmamıştır. Bunun yerine üçlü paket olarak Corel Draw X7 satışı yapılmaktadır. Corel Draw ürünlerinde lisans fiyatları her ay güncellenmekte olup, kampanyalı fiyatlarımız düzenli olarak güncellenmektedir.

Corel Draw’ı Kimler Kullanır?

Corel Draw X7 genel olarak matbaacılar, grafikerler, tasarım ajansları tarafından katalog, broşür, afiş, branda, vektörel ve grafik çalışmalarınızda kullanabileceğiniz bir üründür. Bu ürünün yeni sürümü olan Corel X8 kampanyalı olarak satış fiyatlarımız hakkında bilgi almak isterseniz Corel Draw Türkiye web sitemizden takip edebilirsiniz. Bu web sitemizde hızlı kullanabileceğiniz araçlar, makrolar ve gerekli olarak yazılımları bulabilirsiniz. Dilerseniz yeni çıkan sürümleri 30 günlük deneme kullanım dosyasını indirebilir, rahatlıkla kullanabilir ve tekrardan lisans fiyatı için bizlerden teklif isteyebilirsiniz.

Vereceğimiz lisans fiyatları tekliflerine kdv dahil değildir. Bu yüzden ticari lisans olarak kullanacağınız programları mutlaka bizlere bildirmeniz gerekmektedir. Ticari kazanç elde ettiğiniz tüm ürünlerin lisanslamaları BSA tarafından ülke derecesinde kontrol edilmektedir. Bu yüzden yazılım sahteciliği konusu ile ilgili mutlaka bizlere bilgi vermeniz gerekir.

.CDR uzantılı dosyaları açabileceğiniz dosya türü olan  cdr document dediğimiz dosya türü corel dosyalarıdır. Bu ürünleri lisans satışını sağladığımız corel company tarafından dağıtılan lisanslı yazılım ürünleri ile açabilirsiniz. Bu program sayesinde vektörel çalışmalarınızı hızlıca ve kolaylıkla kullanabilir ve ürünleri rahatlıkla çözümleyip istediğiniz formatta tekrardan kaydedebilirsiniz. Corel ürünümüz Adobe Illustrator benzeri bir üründür. Çoğu zaman Illustrator’un zorluğundan yakınan firmalarımız için yeni bir görsel ve rahatlık sunmaktadır. Vektörel çizimlerinizi derleyip, istediğiniz formatta kaydetmenizi sağlayan yeni nesil arayüze sahip X8 ürünümüzün demosunu indirip almadan önce deneyimleyebilirsiniz.

Hızlı Kargo
Güvenli Ödeme
Canlı Destek
K.Kartına 6 Taksit


Copyright ® Sistemİki Uluslararası, TURKEY Türk Bayrağı
Powered By Sistemiki Elektronik