COREL DRAW LİSANSLARI EN UCUZ BİZDE HEMEN ALIN - SINIRLI SAYIDA!

0850 840 8574 0312 911 2365 05453350445

Corel Draw 2017 Lisans Fiyatları, 3 Kullanıcılı Corel Draw Fiyatları

Corel Draw 2017 temmuz ayı ürün fiyatlarına kısa bir süreliğine 50 $’lık indirim gelmiştir. Fiyatlarımız kampanyalı fiyatlardır. Bir daha bu değerde fiyat bulamayacağınız için kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Kampanya 14 Temmuz 2017’ye kadar geçerlidir. Bu tarihten sonra eski fiyatına dönecektir. Vereceğiniz tüm siparişleriniz de ürün ödemesi önceden yapılarak siparişiniz adınıza ve firmanıza faturası kesilerek yapılmaktadır. Corel Draw ürünlerinde lisans fiyatları her ay düzeltilmekte olup kampanyalı fiyatlarımız düzenli olarak güncellenmektedir.

Corel Draw 2017 Nedir? Ne İşe Yarar?

Corel Draw masaüstü yayıncılıkta kullanılan ve en çok tercih edilen grafik tasarım programları arasında uygulama alanlarının çok geniş olması sebebiyle yaygın olarak kullanılan bir tasarım programıdır. Genellikle reklamcılık, tasarımcılık, ajans ve tanıtım sektörlerinde kullanılan Corel Draw vektörel tabanlı çizimler yapılabilmesi, dpi ve pixel değeri yüksek çalışmalar yapılabilmesi gibi işlemleri kolaylıkla yapabildiği için iş sektörleri tarafından Corel Draw tercih edilmektedir.

Corel Draw Lisans Fiyatları, Corel Draw 2017 Fiyatları

KAMPANYALAR 12 AĞUSTOS 2017 TARİHİNE KADAR GEÇERLİDİR.
Stoklarda son kalan 20 adet
Ürün Adı Fiyat Kampanya Fiyatı
CorelDRAW Graphics Suite X8  TR/ ENG Box 3 Kullanıcı $1,399 $1,198
Wacom Intuos PHOTO BLACK P&T-S Tablet HEDİYE* 385 TL 0 TL
Geniş bilgi için: http://wacomturkiye.com/wacom-urunler/yeni-intuos
Wacom Tablet hediyemiz kullanıcı kaydı yapıldıktan sonra doğrudan kullanıcıya gönderilir. Ürün desteği ithalatçı firma tarafından verilir.
Ürün Adı Fiyat Kampanya Fiyatı
CorelDRAW Graphics Suite 2017 TR/ ENG Box Tek Kullanıcı $899 $745
Stokta
Ürün Adı Fiyat Kampanya Fiyatı
CorelDRAW Graphics Suite 2017 ESD  License $ 899          $ 745
Elektronik Teslimat
CorelDRAW Graphics Suite 2017 License Media Pack (CD) $ 47
İsteğe bağlı
YÜKSELTME
Ürün Adı Fiyat Kampanya Fiyatı
CorelDraw Graphics Suite 2017 Upgrade ESD Tek Kullanıcı $330 $297
Elektronik Teslimat (Eski versiyonlardan geçiş)

Corel Draw 2017 Özellikleri

Sıfırdan başlayıp son aşamaya kadar öğreten Corel Draw hem vektörel tabanlı, hem de piksel tabanlı bir programdır. Farklı programa ihtiyaç duymadan vektörel çizimler yapabilir ve istediğiniz şekilde fotoğrafları düzenleyebilirsiniz. Corel Draw Graphics Suite 2017 zengin içerikli ortamı, profesyonel grafik tasarım, fotoğraf düzenleme gibi yazılımlarıyla stilinizi ve yaratıcılığınızı ifade etmeniz de yardımcı olabilmek için sonsuz seçenek sunuyor. Dahili yardım, eğitim videoları ve profesyonelce tasarlanan şablonlarla kendinizi hemen evde hissedin. Gerçek tasarım stilinizi gösterebilmek Corel Draw 2017 sayesinde artık sizin elinizde. Hemen başlamanıza ve güvenle tasarlamanıza olanak sağlayan kapsamlı dahili eğitim araçlarıyla tasarımınızı zenginleştirin. Uzman önerilerinden ve ilham verici kullanım kılavuzundan yeni bilgiler edinin. Tasarım ögelerinizi bilgisayarınızdaki, ağdaki veya web sitelerindeki içeriklerde kolaylıkla arama yapmanızı sağlayan Corel Draw ile verimli bir şekilde organize edin. Ayrıca, 64-bit desteği ile geliştirilmiş hız, daha büyük dosyaların ve görüntülerin daha hızlı işlenmesini sağlar.

Corel Draw 2017 Müşteri Yorumları

Set içerisinde; tüm komutlar uygulamalı olarak gösterilmiştir. Takvim uygulaması, kartvizit tasarımı, kartvizit hazırlanması ve basımı, 2 boyutlu logo tasarımı, 3 boyutlu logo tasarımı, broşür tasarımı, shower ürünlerin tasarımı, barkod üretimi ve basımı, kartonet ürün tasarımı, araç giydirme, web sitesi tasarımı ve daha bir çok şey anlatılmak üzere sizlere sunulmuştur.  Corel Draw Graphics Suite 2017 her türlü proje için ihtiyaç duyduğunuz hassasiyeti sunar.

Bu yazı tarafından tarihinde yazılmıştır.

Hızlı Kargo
Güvenli Ödeme
Canlı Destek
K.Kartına 6 Taksit


Copyright ® Sistemİki Uluslararası, TURKEY Türk Bayrağı
Powered By Sistemiki Elektronik