COREL DRAW LİSANSLARI EN UCUZ BİZDE HEMEN ALIN - SINIRLI SAYIDA!

0850 840 8574 0312 911 2365 05453350445

Corel 2020 en ucuz CorelDraw lisans fiyatı |Rengim®

Corel 2020 en ucuz lisans fiyatı yine web sitemiz www.coreldrawturkiye.com adresimizde sizleri bekliyor.!

CorelDRAW Graphics Suite 2020 ile yaratıcılık beriyerlerinizi kırın. Neredeyse tüm cihazlardan önemli tasarım projelerini oluşturmak ve tamamlamak için ihtiyacınız olan tüm profesyonel vektörel çizim. Sayfa tasarımı, fotoğraf düzenleme ve tipografi araçlarına erişin.

OluşturunWindows veya Mac’te ve hareket halindeyken CorelDRAW.app ™ ile benzersiz illüstrasyonlar, tabelalar, logolar ve daha fazlasını üretin.BağlanınÇalışmanızı gözden geçirecek bir veya daha fazla kişinin geri bildirimlerini toplamak için CorelDRAW.app kullanarak müşteriler ve iş arkadaşlarınızla ortak çalışın.TamamlanmışHer tür çıktıya yönelik üretken araçlar sayesinde daha kısa sürede olağanüstü sonuçlar elde edin.

Kapsamlı bir profesyonel grafik tasarım yazılımı paketi

CorelDRAW 2020Vektör çizim, sayfa tasarımı ve daha fazlası için, bu güçlü grafik tasarım uygulamasıyla herhangi bir projeyi ele alın.
Corel PHOTO-PAINT 2020Corel PHOTO-PAINT™ 2020’un güçlü fotoğraf düzenleme yetenekleriyle fotoğraflarınızdan en iyi şekilde yararlanın ve CorelDRAW ile entegre bir iş akışının keyfini çıkarın.
CorelDRAW.appBir müşteriden geri bildirim almak veya bilgisayarınızın yakınında olmadığınızda çalışmanıza uzaktan erişmek için CorelDRAW.app™ uygulamasını kullanın.
Corel Font Manager 2020Sezgisel Corel Font Manager™ 2020 ile font kütüphanenizi düzenleyin, yönetin ve favori fontlarınızı kurmadan kullanın.
CAPTURE 2020CAPTURE™ 2020 ile tek bir tıklamayla tüm ekran, ayrı pencereler veya menü listeleri dahil olmak üzere, bilgisayar ekranınızın fotoğrafını çekin ve kaydedin.
AfterShot 3 HDRAfterShot™ 3 HDR ile RAW veya JPEG fotoğraflarda profesyonel düzeyde düzeltmeler ve geliştirmeler yapın, yüksek dinamik aralık (HDR) görüntüleri oluşturun. (İngilizce, Almanca ve Japonca sürümleri var)

Bu yazı tarafından tarihinde yazılmıştır.

Hızlı Kargo
Güvenli Ödeme
Canlı Destek
K.Kartına 6 Taksit


Copyright ® Sistemİki Uluslararası, TURKEY Türk Bayrağı
Powered By Sistemiki Elektronik