COREL DRAW LİSANSLARI EN UCUZ BİZDE HEMEN ALIN - SINIRLI SAYIDA!

0850 840 8574 0312 911 2365 05453350445

Chromebook Pixel’ler Yakında Sizlerle

Google’nın Chromebook piksel hayranı mıydın? Chromebook yerleşik, süper yüksek çözünürlüklü dokunmatik ekran ile büyük ölçüde ne göstermek amacıyla bir Chromebook bunun yerine iki veya üç yüz dolar 1.300 $ mal olabilir?
İyi haber! Görünüşe göre Google bir devam ediyor.
Hiçbir resmi duyurusu henüz, ama Google’nın Renee Nieme geçerken bir olay bu haftaSan Diego içinde yeni piksel bahsetti.
Oradayken bir noktada anma video, Google bu halının altına oldukça hızlı bir şekildetaradı. Neyse ki, üzerinde çocuklar OMG!KROM! bir transkripsiyon kapmak başardı. İştene dediğini et:
“Gelme dışarı yeni bir piksel var ve bunu yakında dışarı geliyor olacak. Bu satış olacakama senin beklentilerini belirlemek zorunda: Bu bir geliştirme platformudur. Gerçektenkavramının bir kanıtı bu. Bunlardan çok fazla yapmıyoruz gerçekten bilmiyoruz. “
Söylenti değirmen bir süre bu konuda fısıltılar, ama bu gerçekten var ilk çoğunlukla resmi başını sallamak. Aynı söylentiler de yeni piksel (bu Tersinir olan bu yıl daha fazlagörmeye başlamalıyız. C-tipi USB bağlantı noktaları olurdu önerdi. Bitti, saygısız, başaşağı kablonuzu takmanız çalışırken daha fazla ve bir şekilde ters ARGHBRGHSK nehaldedir.)
Büyük paket: Google bu konuda çalışma, gemi gerekir “yakında”, ama onlar… aslındabeklemiyorum yapmak/sell pek çoğu. Chromebooks yeteri kadar 200 $- 300$, satmak;Lanet olsun, üç top 10 en çok satan Amazon laptoplarda şu anda alt – 350 $Chromebooks vardır. 1300 kadar fiyat bump ve millet başka yerde aramaya başla.

Bu yazı tarafından tarihinde yazılmıştır.

Etiketler: , , , ,

Hızlı Kargo
Güvenli Ödeme
Canlı Destek
K.Kartına 6 Taksit


Copyright ® Sistemİki Uluslararası, TURKEY Türk Bayrağı
Powered By Sistemiki Elektronik