COREL DRAW LİSANSLARI EN UCUZ BİZDE HEMEN ALIN - SINIRLI SAYIDA!

0850 840 8574 0312 911 2365 05453350445

Boostrap Başlangıç Kiti

Selamlar değerli arkadaşlar, bugün blogumuzda ufak tefek paylaşımlarımızdan birisi olan boostrap cdn by twitter ile alakalı bilgiler paylaşmak istiyoruz. Peki günlerdir konuşulan bu boostrap nedir? Nasıl kullanılır, ne amaçlı kullanılmaktadır. Github üzerinde Tuğba arkadaşımız birkaç örnek ile genel olarak açıklamış bu işi, ama yinede sizde bir kontrol edebilirsiniz.

Boostrap Nedir? -> http://tugdev.github.io/111/BOOTSTRAP/

Web sitemizde bulunan genel olarak paylaşımların çoğu sizlerin geliştirilmesine destek olmak ve web sitelerinde daha akıcı ve sunum gerektiren işlevleri ortaya çıkarmaktır. Boostrap bunlardan birisidir. Boostrap ile yapacağınız birçok işi kendisi otomatik olarak halletmekte ve size fazla bir iş bırakmamaktadır. Bizim gibi wordpress tasarımcılarının için bulunmaz bir niğmet diyebiliriz.

Kendi başına çalışan kişiler ve yeni gelişmeye açık elemanlar için bulunmaz bir niğmet diyebiliriz.

Boostrap Başlangıç Kiti Burada -> http://getbootstrap.com/

Bootstrap is the most popular HTML, CSS, and JS framework for developing responsive, mobile first projects on the web.Boostrap

Yeni nesil kodlama düzeni olarak karşımıza çıkan boostrap ile kendinizi yeni dünyanın sınırlarını zorlamakla geçirebilirsiniz, en azından bizim için artık html kodlaması daha hızlı ve rahat olacaktır.

Bu yazı tarafından tarihinde yazılmıştır.

Etiketler: , , , , , ,

Hızlı Kargo
Güvenli Ödeme
Canlı Destek
K.Kartına 6 Taksit


Copyright ® Sistemİki Uluslararası, TURKEY Türk Bayrağı
Powered By Sistemiki Elektronik