COREL DRAW LİSANSLARI EN UCUZ BİZDE HEMEN ALIN - SINIRLI SAYIDA!

0850 840 8574 0312 911 2365 05453350445

Avast Antivirüs Resmi Bayii Olduk

Merhaba değerli kullanıcılarımız, Avast’a yetkili satıcısı olduk. Bu ilerleme sayesinde sizlere daha fazla seçenek sunma ve en kalitelisini en ucuza temin etme görevlerimize devam etmekteyiz.

Resmi olarak Avast bayisi olma nedenlerimizden birisi de, piyasada güvenlik yazılımı olarak bilinen antivirüs ve malware programlarının işlevsel olmaması ve bunun yanında da bir çok para harcamanızdır. Sizlere bu konuda uyarmak istiyoruz. Diğer programların kendi iç çekirdeğini koruyamazken Avast’ın ücretsiz şekilde dahi eposta ve veri kalkanı görevini yerine getirmektedir.

Ücretsiz avast sürümünü buradan indirebilirsiniz:

avast-sistemiki

Dünyanın en çok güvenilen güvenlik koruması hazır ve ücretsiz. Avast dünya çapında 230 milyondan daha fazla kişiyi, işi, mobil cihazları korumaktadır. Sadece Avast Ev Ağı Güvenliği özelliğine sahiptir.

İlk kez, ev ağınızda, router ve kablosuz cihazlarınızı hacker saldırılarından koruyabilirsiniz.

Tarayıcı Temizleyicisi ile, rahatsız edici araç çubuklarını, uzantıları kaldırın ve tercih ettiğiniz arama motorunu tekrar kullanmaya başlayın. 

Yazılım Güncelleyicisi ile önemli yazılımlarınızı kolayca güncelleyin, ve bilgisayarınızın genel güvenlik koşullarını geliştirin.

Uzaktan yardım ile, internet üzerinden başkaları ile yardımlaşabilirsiniz.

Bu yazı tarafından tarihinde yazılmıştır.

Etiketler: , , , , , , ,

Hızlı Kargo
Güvenli Ödeme
Canlı Destek
K.Kartına 6 Taksit


Copyright ® Sistemİki Uluslararası, TURKEY Türk Bayrağı
Powered By Sistemiki Elektronik