COREL DRAW LİSANSLARI EN UCUZ BİZDE HEMEN ALIN - SINIRLI SAYIDA!

0850 840 8574 0312 911 2365 05453350445

Android’den Windows 10’a Döndürme Programı

Microsoft, bugün Windows 10 bu yaz satışa sunulacak olan doğrulayıcı arasında bilgi ilginç bir parçası düştü.

Onun duyurusu sonuna yakın, Redmond merkezli şirket raslantı “power users” Xiaomi’nın amiral gemisi Mi 4 Android Smartphone ile Windows 10 test ediyor ortaya koydu. Xiaomi stresli bir ortaklık ama ile deneme sadece yardım değil, inisiyatif ilginç bir nedeni yine Microsoft’un yeni ‘platform agnostik’ yaklaşım gösterir.

Ne Microsoft ne de Xiaomi Windows 10 yazılım olma trialled ama TechCrunch anlar kaynaklardan etkili Android, Windows 10 aygıt Xiaomi telefonu kapatma geçersiz kılan belirli ayrıntıları sağlanan Microsoft Hizmetleri ile tamamlayın. (Şirket umut geçiş yapma içine Android sahipleri dazzle.)

Bu yazılım Microsoft geçmiş Hindistan’da itti vardır çift önyükleme seçeneği sunmuyor söylemektir. Siyanojen yazılımından gibi çalışan Windows tabanlı ROM, bu — Microsoft hatalı yatırım ile bağlantılı bir şirket — ve diğer özel ROMs Tencent ve Baidu Çin tarafından geliştirilmiştir.

ROM Bu nedenle Microsoft’un Android apps gitmek ve Android telefonlarda bir yerli gibi Windows deneyimi sunmak üzere tasarlanmıştır.

Bu oldukça güçlü bir kavramdır ve Microsoft tüketiciler ROM’lar yüklemek eğiliminde olduğu Çin’de, test görmek için sürpriz değil. Çin, özelleştirme Google oyun ciddi bir şekilde kısıtlı olduğu gibi üçüncü taraf app stok norm olduğundan özellikle Android kullanıcıları için büyük bir ruhu vardır.

Microsoft, tabii ki, bu yazılım kullanılabilir daha fazla cihazlarda zamanında yapmak için büyük planlarım var. Şirket tam durumu yakında ilan edilecektir sonraki Web söyledi (Güncelleme: tam aşağıdaki deyim), ama Xiaomi ile bunu başlatılıyor — neredeyse kesin şirketin yazılım güncellemeleri haftalık geribildirim sağlamak kullanıcı güçlü bir topluluk olduğu için. Xiaomi’nın alıcı kitleye pilot için idealdir.

İyi bir fikir olsa, Çin’de benimsenmesi için Android ROM almak kolay bir şey değil. Sadece son zamanlarda Android yazılım çabalarını düşük faiz nedeniyle panjurları Baidu, sor — bu şirketin büyük ulaşım ve dağıtım rağmen ‘Çin’in Google’ potansiyel.

Xiaomi gelince, insanların çoğu kez onun MIUI platformunda Çin ABD şirketin hizmetlerini sunmamaktadır beri Google ile oran olduğu fikrine acele etmek hızlı. Xiaomi’nın empatik yorum kendi karışmakla Windows 10 bir ortaklık değil — bu onun maiyet-in hizmet Çin dışındaki kullanıcılar için itmek değildir ki Hugo Barra’nın son açıklama ile birleştiğinde — bu taktik; olmadığını göstermektedir Xiaomi adil giving o kullanıcılar başka bir ROM ile onarmak için.

Haber alaycı bir şekilde ABD alınmak — kullanıcılar için iyi olanı nerede genellikle uygun çok iş için iyidir çünkü — ama Xiaomi gerçekten ekili oldukça büyük ve güvenilir bir topluluk, bu vesileyle onun söylemler inanmak eğilimi yani.

Güncelleme: Burada Microsoft’tan daha fazla bilgi vardır.

Güncelleme 2: Microsoft “alıntı aşağıda açık ettik şeyler kısa tutmaya” kendi özgün deyimini reworded. (Onun ilk hakkında kayda değer iki şey olsa yorum: teyit etti Mi 4 sahipleri “onların telefon yeni 10 Windows işletim sistemi ile flaş olabilir” ve “durumu, önümüzdeki aylarda açıklanacak.”)

Bu yazı tarafından tarihinde yazılmıştır.

Etiketler: , , , , , , ,

Hızlı Kargo
Güvenli Ödeme
Canlı Destek
K.Kartına 6 Taksit


Copyright ® Sistemİki Uluslararası, TURKEY Türk Bayrağı
Powered By Sistemiki Elektronik