COREL DRAW LİSANSLARI EN UCUZ BİZDE HEMEN ALIN - SINIRLI SAYIDA!

0850 840 8574 0312 911 2365 05453350445

Airties Air 5760 Kullanıcı İncelemesi & Yorumları

Merhaba değerli müşterilerimiz, üst segment son kullanıcı modemlerinden birisi olan Airties 5760‘ı sizler için incelemeleri toparladık, bizde inceledik, avantajları ve dezavantajları ile müşterilerimizden gelen yorumları sizlerle paylaşmak istedik.

Fiyat & Performans Açısından Airties 5760

Airties 5760 incelemesi yaparken özellikle bizim için kurumsal ve son kullanıcı çok önemlidir. Çünkü iş ortamları nekadar yoğun olursa olsun evde takılmadan film izlemek, internette sörf yapmak bizler için önemli olduğu kadar son kullanıcılarımız için de önemlidir. Dilerseniz TV, Pc, Akıllı telefon vb. tüm araçları bağlayabilirsiniz. Yeni bir ADSL modem almayı düşünen kullanıcılar elbette son Wi-Fi standardı olan 802.11ac destekli modellere yöneleceklerdir ki doğru olanı da bu zaten. Aşağıda inceleyeceğimiz AirTies’ın Air 5760 modemi de bu standardı üzerinde taşıyan bir model olarak dikkat çekiyor. Çift frekans desteği gösteren cihaz, öte yandan önceki nesil modeli olan Air 5650’ye göre tasarım anlamında da daha kompakt yapıda olmasıyla dikkat çekiyor.

802.11ac desteği gösteren Air 5760, aynı zamanda çift frekansta çalışıyor. 2.4 GHz bantta ve 5GHz bantta çalışan modem, toplamda ise 1600 Mbps‘e kadar veri hızı sağlayabiliyor.

Air 5760, ADSL2+/VDSL2 modem olarak görev görüyor. 1300 Mbps 802.11ac, 300 Mbps 802.11n erişim hızı gösteren cihaz, kompakt yapısıyla da rahatlıkla oturma odanızda konumlandırabileceğiniz bir cihaz. Parlak piyano beyazı malzemeyle renklenen cihaz, standı ile birlikte dik konumda duruyor. Ön yüzünde tüm bildirim LED’lerine yer veren cihaz, bağlantıları arasında ise dört adet Ethernet portu, 1 Gigabit Ethernet WAN portu ve iki USB bağlantısını bulunduruyor. Wi-Fi ve WPS butonlarına da yan tarafında yer verilen cihazda, kurulumu ise yine 192.168.2.1 adresi üzerinden kolaylıkla yapılandırabilmeniz mümkün. Cihaz Türkçe arabirimi ile kolay bir kurulum imkanı sağlıyor. Öte yandan cihazın üzerindeki WPS butonuyla da tek tuşla kurulum yapmak da mümkün.

Air 5760, 802.11ac desteğine sahip olmasıyla birlikte 1300 Mbps’e kadar hızlara ulaşmayı mümkün kılıyor. Böylece ac standardını destekleyen cihazlarınız varsa, artık eskisine nazaran daha yüksek veri transfer hızlarına erişmek mümkün. HD videolarda veya oyun performansında daha yüksek performans almak isteyen kullanıcılar tarafından beğenilecektir diye düşünüyoruz.

Öte yandan Air 5760’ın üzerinde çift USB bağlantısı bulunmasıyla birlikte medya sunucusu konusunda da hizmet alabilmek mümkün. Örneğin içinde film arşivinizin olduğu bir USB harici diski Air 5760’a bağlayarak ağa açabilir ve böylece oturma odanızdaki televizyon üzerinden diskteki filmlerinizi ağ yoluyla izleyebilirsiniz. Elbette daha pek çok alternatif kullanım şekli de mümkün.

Dilerseniz bu ürünü bize ulaşarak 3 yıl garantili olarak elde edebilirsiniz.!

Son Kullanıcılarımızın Yorumları

Özellikle satışını yapmış olduğumuz ve yetkili satıcı konumunda bulunduğumuz bu üründe genel olarak müşterilerimizin geri dönüşleri hakkında sizlere detaylı bilgi vermek istedik.

Almış olduğumuz bu modem yaklaşık 500 tl civarında ve işyeri ofisimde kullanıyorum. 20 adet bilgisayar ve akılı cep telefonları mevcut. Gerçekten inanılmaz!A.Orman
Bu modemden başka herşey olabilir, Sistemiki sayesinde Gigabit altyapı ve 1,6GB wireless hıza sahip olduk. Kesinlikle harcadığımız her kuruşa değdi. TeşekkürlerC.Atik

Biz teşekkür ederiz. Eğer referanslarımızı isterseniz memnuniyetle sizler ile paylaşabiliriz.

 

Bu yazı tarafından tarihinde yazılmıştır.

Etiketler: , , , , , , , ,

Hızlı Kargo
Güvenli Ödeme
Canlı Destek
K.Kartına 6 Taksit


Copyright ® Sistemİki Uluslararası, TURKEY Türk Bayrağı
Powered By Sistemiki Elektronik