COREL DRAW LİSANSLARI EN UCUZ BİZDE HEMEN ALIN - SINIRLI SAYIDA!

0850 840 8574 0312 911 2365 05453350445

Airties Air 5760 1600 Mbps 802.11ac ADSL/2+/VDSL2 Modem

Airties Air 57601600 Mbps 802.11ac ADSL/2+/VDSL2 ModemAir5760, 1300Mbps hızında 802.11ac ve 2×2 802.11b/g/n standartlarına uygun çift band kablosuz modem Air5760 ADSL/VDSL/Fiber bağlantı, 1xGbit Ethernet WAN port, 4xGbit Ethernet portları ve 2xUSB2.0 host port’una sahiptir. Ethernet WAN portu ile ev bağlantılarınız için 1000 Mbps’e kadar yüksek hızlı Ethernet sağlar.

Yüksek Hızlı ADSL/VDSL Kablosuz Router

İnternete yüksek performanslı bağlantı için yeterli bant genişliği sağlar. Air 5760 Web tabanlı grafiksel kullanıcı ara yüzüne (GUI) sahiptir. Bu kullanıcı ara yüzüne otomatik olarak yönlendirilerek internet ayarlarınızı tamamlamanızı sağlar.

USB Tak&Paylaş özelliği kullanıcılara harici disklerini veya/ve yazıcılarını modeminizin USB portuna bağlayarak tüm ağınızla paylaşmanızı sağlar. Bu fonksiyon için herhangi bir bilgisayara gerek duymazsınız.

Beamforming teknologisi ile 802.11ac performans ve geniş kapsama alanı imkanı sağlar.

Aynı Anda Çift Bandtan Yayın

5GHz üzerinden HD kalitesinde videolarınızı ağ üzerinde aktarırken 5GHz desteklemeyen eski bilgisayar, tablet, akıllı telefon gibi cihazlarınızda 2.4GHz’e bağlanabilir.

DLNA Medya Sunucu

Airties Air 5760’nin Medya Sunucu özelliği açık bir bilgisayara ihtiyaç duymaksızın, USB depolama aygıtınızda bulunan tüm video, müzik ve fotoğraf dosyalarınızı kablosuz olarak televizyonda görüntüleyebilmenizi sağlar.

WPS ile tek bir tuşa dokunarak kablosuz ağınızı kurun!

WPS sayesinde en üst seviyede güvenlik ayarlarını yapmak için tek yapmanız gereken cihazın üzerinde bulunan “WPS” tuşuna basmak. Böylece kablosuz ağınızı dilediğiniz kadar genişletebilirsiniz. WPS teknolojisi arka planda en yüksek güvenlik ayarlarını otomatik olarak yapar.

AirTies Mesh Teknolojisi ile Duvarları Aşın

AirTies Mesh Teknolojisi çok katlı betonarme yapılarda ve geniş alanlarda ortaya çıkan sinyal zayıflaması sorununu çözer. Kapsama alanını genişletmek için AirTies Air 5760  Mesh protokolü ile bağlanan AirTies kablosuz tekrarlayıcı cihazlarını kullanmak yeterlidir. Mesh Teknolojisi sayesinde uzun mesafelere ya da betonarme engellere bağlı olarak yaşanan sinyal zayıflaması önlenir. Ayrıca kablosuz kapsama alanı dilediğiniz kadar genişletilebilir.

USB Tak & Paylaş

USB Tak & Paylaş özelliği sayesinde tek bir noktadan tüm ınıza yazıcı ve dosya paylaşımı yapmanıza olanak sağlar. Böylelikle, USB yazıcı ve harici USB depolama aygıtlarını (harici USB disk, Flash Disk vb.) bilgisayara bağlamak yerine Airties Air 5760‘a bağlayarak tüm ağınıza paylaştırabilirsiniz. Böylelikle standart bir USB yazıcıyı ya da harici bir USB diski, tıpkı bir ağ cihazı gibi kullanabilirsiniz.
Dosya ve yazıcı paylaşımı yapmak işte bu kadar kolay!

BitTorrentTM Client

Açık bir bilgisayara ihtiyaç duymadan Bittorrent dosyalarınızı doğrudan USB portuna bağlayacağınız USB diske indirir.

Modem Tipi ADSL Modem
Bağlantı Özellikleri
Kablosuz 802.11a/b/g/n
USB Var
Ethernet Var
Ethernet Çıkışı 4 Port
Kablosuz Bağlantı Hızı 300 Mbps
Fiber Bağlantı Var
Modem Özellikleri
Router Özelliği Var
Anten Sayısı Yok
Diğer
Garanti Süresi (Ay)  24
Yurtdışına Satış  Yok

Bu yazı tarafından tarihinde yazılmıştır.

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , ,

Hızlı Kargo
Güvenli Ödeme
Canlı Destek
K.Kartına 6 Taksit


Copyright ® Sistemİki Uluslararası, TURKEY Türk Bayrağı
Powered By Sistemiki Elektronik