COREL DRAW LİSANSLARI EN UCUZ BİZDE HEMEN ALIN - SINIRLI SAYIDA!

0850 840 8574 0312 911 2365 05453350445

Ağ Network & Telekomünikasyon Hizmetleri

Firmamızın genel olarak ağ network & telekomünikasyon hizmetleri verebilmektedir. Megabit to gigabit ağ değişimi, server kurulumu, patch panel kurulumu, modem, access point kurulumu yapabilmekteyiz. Ayrıca yeni nesil fiber sonlandırma, santral kurulumu, ftp kurulumu, cloud sistemlerin entegrasyonu, sağlayabiliyoruz. Vodafone ve Karel ile iş ortaklığımız sayesinde mobil, web, wi-fi – lo-fi – hi-fi araçlarında entegrasyonunu sizlere yapabiliyoruz. Kurumsal olarak verdiğimiz hizmeti tam olarak sizlere sunabilmek için tüm altyapınızı değiştirebiliyoruz.

Web sitemizden yapacağınız işlemlerde teklif alabilirsiniz. Bunun için iletişim adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Neden ağ network & telekomünikasyon hizmeti almalısınız?

Yeni nesil bilgi teknolojileri alanında önemli faktörlerden birisi de network iletişimidir. Telekomünikasyon çalışmaları içerisinde altyapı – fiber sonlandırma, kurumsal santral, server ve patch panel – server kurumları tarafımızdan yapılabilmektedir.

Ağ Network hizmeti müşterilerimizin iki bilgisayar bağlantısı arasında mutlaka ve mutlaka hızlı iletişimini sağlamaktadır. Bu sayede donanımsal olarak beklemelerinizi en aza indirerek bağlantı hızlarınızı gigabit saniyeye taşıyabilir, boş vakitlerinizi daha çok çalışmaya ayırabilirsiniz. Ortalama bir dosya gönderiminde megabit bağlantı ile 10-30mbps hızında yapabilirken gigabit bağlantı ile tam 10 katına çıkararak 300-400 mbps hızlarına ulaşabilirsiniz. Bunun için altyapınızı ufak değişikliklerle onarıp sizlere yeni bir altyapı bağlantısı sunabiliyoruz.

Neden Ağ Network Alanında Vodafone İş Ortağıyız?

Vodafone kendi alanında en iyi altyapı sunan ve anahtar teslim projelerde bizlere destek olan bir kuruluştur. Bu sayede sizlere hem internet, hem cep telefonu anlamında mobil bağlantıları sunabiliyor ve bunları organize edebiliyoruz. Evleriniz için ideal olan adsl, adsl + ve fiber altyapısını vodafone ile kullanarak birçok alanda ağ network hizmetinizi fazlasıyla tamamlayabiliyoruz.

Yaptığımız tüm işlerde tamamen firma düzeni ile alakalı kurumsallık gözetmekteyiz, dilerseniz bu işlerimizden bazılarını sizlere referans olarak sunabiliriz. Referans demek mutlu müşteri, sorunsuz stabil bir ortam demektir. Geri dönüşlerin bizlere mümkün olduğu kadar az olması o işi sağlam, güvenilir ve 100% müşteri memnuniyeti getirdiğini söylemektedir.

Firmamızın çalışma prensibi bellidir. Dilerseniz bizlerle kurumsal olarak yıllık bakım anlaşması da yapabilirsiniz. Böylece muhtemel tüm sıkıntıları hızlı servisimiz sayesinde önlemiş olursunuz.

Yıllık bakım anlaşmalarının gerektirdiği şartları teklif alarak ta öğrenebilirsiniz. Şirket Avukatlarımız sizlere en iyisi olacak şekilde hizmetlerimizi güvence altına almaktadır.

 

 

Hızlı Kargo
Güvenli Ödeme
Canlı Destek
K.Kartına 6 Taksit


Copyright ® Sistemİki Uluslararası, TURKEY Türk Bayrağı
Powered By Sistemiki Elektronik