COREL DRAW LİSANSLARI EN UCUZ BİZDE HEMEN ALIN - SINIRLI SAYIDA!

0850 840 8574 0312 911 2365 05453350445

2. El Epson Lx 350 Nokta Vuruşlu Şeritli Fatura Yazıcısı

Ürün Fiyatı:

300  kdv dahil


Markası: Sistemİki Elektronik® Uluslararası

Ürün Distribütörü: Yurtiçi/Yurtdışı üretimi Sistemİki Uluslararası®tarafından sağlanmaktadır.

Dünyanın lider nokta vuruşlu yazıcı üreticisinden ekonomik, 9 pinli, 80 sütunlu yazıcı*.  Epson Nokta Vuruşlu Fatura Yazıcısı Lx 350 olan ürünümüz 4 Aylık bir cihazdır. Fiyat teklifi almak için lütfen özel fiyat iste bölümünden bizlere ulaşınız. Ürünün garantisi 18 ay...

Dünyanın lider nokta vuruşlu yazıcı üreticisinden ekonomik, 9 pinli, 80 sütunlu yazıcı*.  Epson Nokta Vuruşlu Fatura Yazıcısı Lx 350 olan ürünümüz 4 Aylık bir cihazdır. Fiyat teklifi almak için lütfen özel fiyat iste bölümünden bizlere ulaşınız. Ürünün garantisi 18 ay daha devam etmektedir. Ürüne özel fiyat için bizi arayınız.

epson lx 350

epson lx350 ön görünüm

Epson Lx 350 yada Nokta Vuruşlu Yazıcı Nedir?

Dot matrix printer da denen nokta vuruşlu yazıcılar, genellikle şirketlerde veya muhasebecilerde bulunan ve fatura, irsaliye, dekont ya da defterikebir gibi cilt gerektiren, aradan sayfa eksilmemesi gereken ya da çok kopya gerektiren kağıt işlerinin basımında kullanılırlar. Nokta vuruşlu yazıcıların diğer yazıcılardan farkı kartuş ya da mürekkebe ihtiyaç duymamasıdır, bunların yerine bu yazıcılarda yazıcı şeritleri kullanılır. Bu yazıcılar kağıt üzerine bir iğne ile aradaki şerit aracılığıyla iz çıkararak basım yaparlar. Bu iğnelere pin adı da verilmektedir. 9, 18 ya da 24 iğne vuruşlu modelleri bulunmaktadır.

Nasıl Kullanılır? En İyisi Hangisidir?

Ne kadar çok iğne vuruşu olursa basım kalitesi o kadar iyi olmaktadır. Fakat günümüzde bu yazıcıların yerini mürekkep püskürtmeli yazıcılar almaktadır. Eskiden birçok işlemde kullanılan bu yazıcıların en büyük dezavantajı çalışırken yüksek ses çıkarmalarıdır. Bu nedenle de günlük işler için yazıcı kullanan kişiler artık mürekkep püskürtmeli olanları kullanmakta, bu yazıcılarsa fatura işleri yapan şirket ya da muhasebecilerde kullanılmaya devam edilmektedir.

Nokta vuruşlu yazıcıların fiyatları da diğer yazıcılara oranla daha yüksektir. Ama bunun bir nedeni de; kartuş ya da mürekkep kullanan yazıcılarda sık sık kartuş değiştirmek gerekir ve yüksek fiyatlı bu kartuşlar çok masrafa sebep olur; nokta vuruşlu yazıcılarda ise bu sorun yoktur. Bu da uzun vadede maliyet dengesini sağlamaktadır. Bankalarda da sık sık kullanılan bu yazıcıları alırken özellikle basım hızına ve ses özelliğine bakmak gerekir. Çok nüsha gerektiren işlerde kullanılan bu yazıcıların basım hızlarının yüksek olması gerekmektedir. Aksi takdirde işler yavaşlayacak ve makineden istenen performans alınamayacaktır.

Epson Sürücüleri ve User Guide İçin Buradan İndirme Yapınız.. 

Epson LX 350 ManualDownload Epson LX Nokta Vuruşlu Yazıcı 350 manual instruction, User Guide book’s and Epson LX-350 service manual with PDF format online. Find product datasheet, troubleshooting, printing manuals, How to setup, How to print, and using your Epson Printer LX350 also how to config it.

Bir diğer önemli konu da makinenin çalışırken çıkardığı sesin yüksekliğidir. Uzun süreli basımlar yapıldığı için, makine eğer çok yüksek sesle çalışırsa, bu durum işi yapan kişi için çok zorlu bir süreç haline gelir. Bu nedenle daha az sesle çalışan makineleri tercih etmek çalışan memnuniyeti açısından çok önem kazanır. Nokta vuruşlu yazıcı üreten en önemli ve güvenilir firmalar OKI, Epson ve Panasonic’tir. Bu yazıcıların muhasebeciler ve bankalar tarafından tercih edilmesinin en önemli sebeplerinden biri de, noter tasdikli yasal defterlerin ciltli ve birbirinden ayrılmayan sayfalardan oluşma zorunluluğudur. Bu şekilde basıma izin veren bu makineler yeni bir teknoloji gelişene kadar finansçıların vazgeçilmez ürünleri olmaya devam edeceklerdir. –hepsiburada.com‘dan alıntıdır.-

Yüksek güvenilirlikteki Epson LX 350, ortalama 10.000 saate kadar arızasız çalışma süresine sahiptir ve sürekli kağıt veya çok nüshalı belge baskısı alan ön ve arka ofis uygulamaları için idealdir.

epson lx 350

Çok ekonomik çalışma özelliklerine sahip olan Epson LX 350 yazıcısı, 4 milyon karakterlik yüksek şerit verimliliği ve düşük güç tüketimiyle tasarruf sağlamanıza katkıda bulunur. Uyku modunda yalnızca 1,1 W ve çalışırken 27 W’lık tüketimiyle LX-350 yazıcısının mükemmel enerji verimliliği, ENERGY STAR tarafından onaylanmıştır.

Kolay tümleşik çalışma özelliğiyle “Epson LX 350“; Paralel, Seri ve USB arabirimlerine standart olarak sahiptir ve kompakt tasarımı ve kablo yönetim sistemiyle masalara kolayca yerleştirilebilir.

Banka Adı (Komisyon Oranları) 3 Taksit 6 Taksit 9 Taksit
TEK ÇEKİM YOK YOK YOK
BONUS %1,5 %2,89 %4,65
WORLD %1,5 %2,89 %4,65
PARAF %1,5 %2,89 %4,65
AXESS 0 0 0
MAXİMUM %1,5 %2,89 %4,65
CARD FİNANS %1,5 %2,89 %4,65
HSBC %1,5 %2,89 %4,65
Hızlı Kargo
Güvenli Ödeme
Canlı Destek
K.Kartına 6 Taksit


Copyright ® Sistemİki Uluslararası, TURKEY Türk Bayrağı
Powered By Sistemiki Elektronik